ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Як робити ляльку- мотанку

Срд, 10/07/2009 - 20:56 -- Будячок

Сьогодні ми робитимемо сувенірний варіант ляльки-мотанки. 

Перш ніж ми розпочнемо роботу, необхідно подумати гарно про людину, якій ми даруватимемо нашу ляльку, добре налаштуватись, та помолитись , щоб Бог дав нам хисту і наснаги працювати.

Що ж, почнемо. Наша лялька-мотанка сьогодні буде не сама, а в парі, крім того, по правилах педагогіки, почнемо з простого.

1. Беремо шерстяні нитки  двох кольорів (можна брати які завгодно, я обрала саме шерстяні, бо вони об"ємні, яскраві та гарно тримають форму.), в мене це  кольори державної символіки нашої країни: жовтий та блакитний. Також нам будуть потрібні  звичайні канцелярські ножниці.

 

IMG_5017.JPG

2. Спочатку працюємо з жовтим (це в нас буде дівчинка), відділяємо частину ниток для "рук" та зав"язок. Перемотуємо частину ниток на згині, зав"язуємо на вузлик-це в нас буде "голова".

 
IMG_5018.JPG
 

 3."Руки сплітаємо" в косу, на кінцях зав"язуємо, щоб утворились невеличкі китиці. "Руки" вставляємо, проселюємо через середину "тулуба".

 
IMG_5019.JPG

 

4.Маємо схожу на постать дівчини ляльку, але треба ж їй надати привабливої форми :-) Для цього просто перемотуємо на "поясі" ниточкою. Відрізаємо усі не потрібні нитки, робимо ляльку охайною.

 
IMG_5020.JPG

 

5. Через "голову" просилюємо блакитну нитку, складену вдвоє, та зав"язуємо вузлики, щоб в нас утворився привабливий шнурочок.

 

IMG_5023.JPG

 

6. Повторюємо все те саме, що ми робили, мотаючи, дівчину: відділяємо частину ниток для "рук" та зав"язок. Перемотуємо частину ниток на згині, зав"язуємо на вузлик-це в нас буде "голова".

 

IMG_5028.JPG

 

7.Для того, щоб в нас вийшов парубок, розділяємо нитки на дві рівні частини, тим самим роблячи "ноги". Перев"язуємо нитками їх внизу, утворюючи китиці.

 

IMG_5029.JPG

 

8. Через "голову" просилюємо блакитну нитку, складену вдвоє, та зав"язуємо вузлики, щоб в нас утворився привабливий шнурочок. 

 
 

IMG_5031.JPG

 

 

 

9. Тепер необхідно поєнати серця наших двох закоханих ляльок-мотанок, що ми й успішно робимо, зв"язуючи їх до купи. Любов перемогла! 

 

IMG_5034.JPG

 

 Як бачимо, робити ляльку-мотанку, дуже просто, варто лише трішки розвинути фпнтазію. Крім того, це дуже корисно, адже  плетіння гарно знімає стрес, а для дітей- "крутіння" ляльки-мотанки - гарний розвиток моторики рук. Що ж, зичу усім гарного настрою.

 

 Наступний урок буде трішки складніший, більший, але не менш цікавий. Дочекайтесь!

Дякую, що Ви з нами!

 

 

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники