ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Миле дзеркальце, скажи… або ворожіння на новий лад

Зображення користувача admin.
Пон, 05/13/2013 - 21:41 -- admin

Як відомо, християнська релігія не схвалює усякого роду ворожіння, але з початком зимових свят, з мовчазної згоди церкви, дівчата починали ворожіння. 

Великий цикл зимових святкувань у православних християн розпочинається з четвертого грудня із свята Введення у храм Пресвятої Богородиці. «Введення йде – свята за собою веде», — говорить нам народна мудрість. 
У народі збереглися цікаві обряди передбачення майбутнього. Так що не втрачайте можливості поворожити на щасливу долю. 
Одразу скажемо, не всі види ворожіння підходять під наш сучасний урбанізований стиль життя в багатоповерхівках із непрацюючими ліфтами! Тож пропонуємо вам два варіанти гадання: першоджерело і адаптований під сучасне життя. 
 
1.Отже, колись дівчата вивішували за вікно ключі або щітку і чекали, хто до них до торкнеться, то питали ім'я в тієї людини. Вважалося , що саме так буде звати нареченого.
Проживання у багатоповерхівках не дасть можливості поворожити у такий спосіб. Адже на вивішені ключі ,скажімо, з восьмого поверху зверне увагу хіба що голодний горобчик, та й за двері не радимо вивішувати, бо не наречених можна собі знайти, а ласих до чужого добра. А от щіточку за двері чого б і не повісити ,і, можливо, саме вона притягне до Вашого порогу щастячко! 
 
2. Якщо незаміжня дівчина перед святом підійде до курятника і сильно вдарить у стіну, вона дізнається, чи вийде заміж до кінця року. Якщо заквокче курка, то стукати в стінку прийдеться ще й в наступному році, якщо ж півень закричить – можна вважати себе вже заміжньою! 
З курятниками в п'ятиповерхових будинках скрутно, тому пропонуємо стукнути, наприклад, у стінку до сусідів, і з надією чекати, щоб першим відгукнувся на Ваше зухвальство сусід, якщо господиня виявиться спритнішою – не переймайтеся – стукніть ще раз… не ходити ж до наступного року в дівках! 
 
3. Ворожать на першого гостя, якщо прийде чоловік – усі бажання неодмінно збудуться, якщо жінка – все відкладається на один рік. 
Звичайно, перспектива з відкладанням здійснення бажань на один рік не влаштовує сучасних жінок. Тому пропонуємо ворожити по телефону. Наберіть навмання будь-який номер, якщо відповість чоловік, то ваші сподівання справдяться. Якщо ж Вам потрібен 100% результат – скористайтеся послугою мобільних операторів і відправте на номер, скажімо, колеги по роботі, повідомлення з проханням передзвонити. 
 
4. А це ворожіння можна назвати філософським. Треба взяти книгу, бажано духовного змісту і задати хвилююче питання про майбутнє, потім відкрити книгу на загаданій раніше сторінці, відрахувати потрібний (загаданий раніше) рядок з верху чи знизу – прочитане і буде відповіддю. 
Цей метод з успіхом використовується і в наші дні, та якщо Вам не хочеться шукати книгу із духовним змістом, а потім ще й рядки рахувати, тоді пропонуємо спрощений варіант: загадайте питання і увімкніть телевізор на загаданому номері телеканалу, а потім уважно слухайте, про що там йтиметься… 
 
Про ворожіння можна говорити нескінченно, в усі часи люди прагнули зазирнути у незвіданий, потойбічний світ, передбачити важливі події у своєму житті. Та ми з Вами, дорогі мої, сучасні, розумні, гарні жінки, знаємо - усілякого роду ворожіння – це перш за все навіювання. Адже, виходячи позитивної психології, усе те, що ми собі загадаємо чи побажаємо, з нами і трапляється.
 
Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники