ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

В'язання

В`язання гачком. З чого почати ?

Суб, 07/10/2010 - 09:19 -- tr@lik

В'язання гачком є не менш популярним видом рукоділля, ніж в'язання на спицях. Це обумовлено тим, що покупка інструменту для в'язання не тягне кишеню, і досить оволодіти всього кількома прийомами в'язання, щоб почати в'язати перший виріб. Дуже приємно, трохи вивчивши особливості в'язання гачком вже почати в'язати готові елементи виробів.

За допомогою гачка можна зв'язати багато виробів і елементів виробів, які не вийде зв'язати на спицях або на в'язальної машині. Можливе застосування як дуже тонкої нитки, так і товстої, можливість комбінувати елементи виробів, як за кольором, так і по товщині нитки і виду переплетення. Змінені за допомогою гачка вироби мають незвичайну легкість і ажурність візерунка.

Теги: 

Ремонт в'язаних виробів

Пон, 10/19/2009 - 19:45 -- tr@lik

При носінні в'язані вироби зношуються нерівномірно. У плечових виробів раніше всього рвуться рукави на ліктях, низ самого виробу і рукавів. Якщо зношену частину просто заштопати, виріб втратить товарний вигляд і його не захочеться носити. Можна його полагодити так, що буде непомітно.
Рукава злегка протерлися, але ще не "світяться". Їх можна випороти, а потім вшити в пройми, помінявши місцями (правий зробити лівим, а лівий - правим). У виробах покрою реглан це можливо тільки тоді, коли рукав пов'язаний симетричним по відношенню до поздовжньої лінії середини.

Теги: 

Корисні поради для в`язання

Пон, 10/19/2009 - 19:26 -- tr@lik
  • Якщо вам потрібно в'язати лицьовою гладдю, виконайте перший ряд гумкою 1х1, тоді край не буде крутитись.
  • Ховати кінці ниток - заняття не з приємних. Його можна полегшити і прискорити, якщо скористатися гачком.
  • При в'язанні дитячого пуловера краще виконувати рукава зверху вниз. У цьому випадку їх можна буде легко дов'язати.
  • Зв'язані з ангори вироби довше збережуть свою форму, якщо при в'язання додати підходящу за кольором шовкову швейну нитку.

Види петель: лицьова, виворітна , кромочні й схрещені.

Птн, 10/16/2009 - 08:46 -- tr@lik

Досвідчена в'язальниця, з одного погляду визначить де у в’язаного полотна "перед", а де "зад"...
Так і сипляться інший раз слівця професійного лексикону - "ну от же - це виворітна, а це зв'язано лицьовими петлями.." А новачкові, який не має достатнього досвіду, при цьому "усе одно". Покажи ти йому полотно не тією стороною - і він буде думати, що такий і повинен бути його малюнок.
Щоб цього не відбувалося, давайте розберемося з видами петель. Адже від того, якими петлями набране полотно, воно виявляється може й виглядати по різному! Ну що ж, розпочнемо.

Як правильно в`язати шкарпетки?

Пон, 10/05/2009 - 18:50 -- tr@lik

Виміряйте обсяг ноги в щиколотці. По контрольному зразку візерунка основної частини шкарпетка визначите щільність в'язання, наприклад, 3 петлі в 1 см. Підрахуйте кількість петель, необхідних для початку роботи. Якщо обсяг щиколотки дорівнює 23 см, то вам потрібно набрати 69 петель (3 петлі х23 см=69 петель). Це число (69) округліть до парного убік збільшення. Зручніше, якщо воно буде ділитися на 4 без залишку. У даному прикладі краще взяти число 72, тоді на кожній спиці буде по 18 петель.
Початок в'язання шкарпетка. Щоб потренуватись, зв'яжемо невеликий шкарпеток на 40 петель. Наберіть їх на дві панчішні спиці, складені разом. Звільніть одну з них і дуже туго пров’яжіть один ряд гумкою 1х1, одночасно розподіляючи петлі на 4 спиці в такий спосіб: пров’яжіть перші 10 петель, 1-ю спицею, потім, 2-ю спицею зв'яжіть ще 10 петель, далі, 3-ю - наступних 10 петель і, нарешті, останні 10 пров’яжіть 4-ю спицею. Таким чином, будуть пров’язані всі 40 петель і в роботу введені 4 спиці, вільна 5-а - робоча. До петель 1-ї спиці приколіть шпильку або пришийте контрастну нитку: надалі ця спиця буде орієнтиром у роботі. Потім, кінець нитки зв'яжіть вузлом з робочою ниткою, від чого в'язання замкне в коло. Далі, в'яжіть по зовнішній стороні кола за годинниковою стрілкою 4 - 5 см гумкою 1х1. Виконавши її, переходите на панчішне в'язання й зв'яжіть 5 см до щиколотки.

Підписатися на В'язання

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники