ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Степан Бандера-Герой України!

Срд, 01/27/2010 - 17:13 -- Будячок

Президент присвоїв Степанові Бандері звання Герой України
Президент України Віктор Ющенко присвоїв Степанові Бандері звання Герой України з удостоєнням ордена Держави. Нагороду отримав внук Степана Бандери.
Це Глава держави повідомив сьогодні під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Соборності України.
    Як зазначено в Указі Президента України, звання Герой України з удостоєнням ордена Держави Бандері Степану Андрійовичу – провідникові Організації українських націоналістів присвоєно (посмертно) за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу.
    В.Ющенко наголосив, що цієї події, безумовно, «багато років чекали мільйони українських патріотів».
Глава держави особливо зазначає, що цей крок жодним чином не подиктований якимись політичними мотивами.

«Це ніякий не політичний хід», - сказав В. Ющенко. «Це не якесь політичне флюгерство. На Бандері не заробиш», - також зазначив Президент, нагадавши, що на жаль, досі багато хто має викривлене радянською пропагандою уявлення про цю історичну постать.

У цьому контексті В. Ющенко наголосив на важливості усвідомлення громадянами України ролі та місії С. Бандери у формуванні історії України, боротьби за її незалежність. «Я недовго приймав це рішення…Для мене було питання, як націю привести до розуміння цього… Йдеться про те, як і на цьому прикладі збирати докупи країну», - сказав він.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) вітає українців із присвоєнням Бандері Героя України
Організація Українських Націоналістів революційна вітає українську націю із доленосним Указом Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері. Це рішення є знаковим для України, за свободу якої боровся і віддав своє життя Провідник революційної ОУН.
Не менш символічним є і те, що офіційно Степана Бандеру визнано Героєм саме в День Соборності нашої країни, це лише підтверджує значущість цієї історичної постаті для всієї країни в цілому, а не лише для окремих її регіонів.
Видавши цей указ, Віктор Ющенко назавжди залишиться для України першим справді національним президентом, який, попри величезні перепони, незважаючи на внутрішній і зовнішній тиск, відстояв нашу національну гідність, сприявши визнанню Голодомору геноцидом українського народу, відродивши Пам'ять про славне історичне минуле України, зокрема – дні її визвольних змагань, про героїв, які вели за собою націю у важку годину – Івана Мазепу, Симона Петлюру, Романа Шухевича, Степана Бандеру.
Тож будьмо гідними того, що ми є УКРАЇНЦЯМИ, будьмо гідними Пам’яті наших визначних предків, борців за нашу свободу, за незалежність України!
Слава Україні!                 Героям слава!
Провід ОУН(б)

 

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники