ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Класичні види весільних зачісок

Зображення користувача admin.
Чтв, 05/30/2013 - 19:07 -- admin
Зачіска є чи не головною складовою образу нареченої. В залежності від виду і стилю весільної зачіски підбираються ювелірні прикраси та аксесуари до весільного вбрання. Саме тому важливо правильно вибрати вид весільної зачіски. Сьогодні професіонали індустрії краси та весільної моди стверджують: на піку популярності - класика. Тому давайте поговоримо про класичних різновидах весільних зачісок для наречених.
 
Пучок
Мабуть, найбільш універсальною різновидом весільної зачіски, гармонує з сукнею будь-якого стилю, є пучок і всілякі його «конфігурації». При такій зачісці волосся дівчини піднімаються наверх і збираються в пучок на потилиці. Також пучок може утворювати скручена на потилиці коса. Як правило, пучок прикрашається всілякими аксесуарами: квітами, шпильками зі стразами. Часто до пучка прикріплюється фата.
 
«Холодна хвиля»
Класика ретро-стилю, 30-х років - зачіска під назвою «холодна хвиля». Волосся нареченої зачісується на бік - на косий проділ і завиваються хвилями. Ззаду вони скріплюються в акуратний низький пучок. «Холодна хвиля» - це завжди актуальна класика і зразок стилю. Така зачіска - ідеальний варіант для звужених весільних суконь (довгих або коротких).
 
Романтичний стиль
Сьогодні дуже популярні весільні зачіски романтичного спрямування. Наприклад, завиті кучерями волосся, акуратно підібрані на потилиці і прикрашені дрібними шпильками зі штучними квітами. Також в моді - «кошики», зібрані з кісок і скріплені на потилиці, а також зачіски в стилі «французький колосок» (коса, яка подібно заручуся обплітає голову). Зачіски такого типу відмінно поєднуються з легкими струмуючими сукнями різної довжини.
 
Консультуйтеся з вашим стилістом і підбирайте зачіску, котра зробить ваш образ нареченої гармонійним і ідеальним.
Категорія: 
Теги: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники