ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Пам’ятай про Крути!

Суб, 01/16/2010 - 08:16 -- Будячок

Кампанія «Пам’ятай про Крути!» ініціюється в рамках Молодіжної ініціативи «Героям слава!» для популяризації серед молоді подвигу юнаків, які в січні 1918 року віддали найдорожче – своє життя – захищаючи незалежність України.
Принципи кампанії:
1. Одноденне голодування-піст (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня) в пам'ять про полеглих юнаків, збір заощаджених таким чином коштів для увічнення подвигу київських юнаків. Цю традицію саме в цей день започаткувало в 1931 році покоління Шухевича і Бандери, на ній виросли майбутні лицарі УПА.
2. Наочна солідаризація з крутянцями шляхом носіння 29-30 січня червоно-чорної символіки (стрічок, вишиванок, значків та ін.), яка споконвіку нагадує українцям червону кров героїв, пролиту за нашу чорну землю. На питання оточуючих давай передусім таку відповідь: «Сьогодні День української молоді!»

3. Здійснення доброго діла для України, українців. Це може бути і вечір бардівської української пісні, і допомога ветеранам визвольних змагань, і організація лекції про Героїв Крут в своїй школі чи університеті. Усе, де присутня – правдива ДІЯ!
4. Скоординована поїздка 30 січня 2010 року в Крути для громадсько-активної молоді (електричкою, за маршрутом Київ-Крути-Київ, як елемент історичної реконструкції). Кожен свідомий український школяр чи студент має один в раз в житті помолитись в Крутах! Відтак можна вшановувати Героїв щорічно і в найближчій українській церкві.
Програма: посвята прапора пластового куреня ім. Героїв бою під Крутами, теренова гра, ватра, концерт бардівської пісні.
Зареєструватись на поїздку, що буде організовуватись оргкомітетом можна тут kruty2010@gmail.com, уточнення про деталі за тел. 063 635 22 64 (Андрій)

Задекларуй свою участь в кампанії на сайті ]]>http://www.kruty.org.ua/]]>
"Кров пролита в обороні рідної землі не просихає, вона запалює все нові серця до боротьби! Пам’ятай про Крути."
"Вони полягли тоді, щоб ми жили зараз! Пам'ятай великі дні українських визвольних змагань! Пам'ятай про бій під Крутами!"
"Пам’ятай про полеглих юнаків! Допоможи оновити пам’ять про них серед українців! Не відгороджуйся від своєї історії і своїх героїв!"
Вони своїм життям заплатили за день волі України. Причастися до їх Чину - голодуй з нами 29 січня, зеконом на цьому кошти і спрямуй їх на увіковічнення пам'яті Героїв Крут.
Долучися до вшанування Героїв Крут. Стрічка в національних кольорах боротьби на твоєму одязі 29 січня свідчитиме, що Вони полягли не даремно. Україна пам'ятає своїх Героїв!
Геройський Чин, як і Причастя, потребує постійного підживлення. Причастися до геройства Крутян. Вдягни 29 січня вишиванку і оздоб її жовто-синьою чи червоно-чорною стрічкою. Проведи цей день у духоній єдності з ними - дотримуйся суворого посту, слухай лише українську музику, спілкуйся лише українською.
Будь гідним Їхнього Чину!
Оргкомітет кампанії.
 

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники