ГАРБУЗ

=) РІДНЕ - МОДНЕ!

Конкурс міні-грантів

Срд, 08/26/2009 - 14:16 -- Будячок

УВАГА !!!  
КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ!!!

Вінницький обласний комітет молодіжних організацій, ВОМГО «Наше Поділля», ВММЮО «Скити», ВОГО «Вінницький прес-клуб» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (США)
ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС МІНІ-ГРАНТІВ НА ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ КАМПАНІЙ ЛОКАЛЬНИМИ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ У ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ.
Ціль грантового конкурсу: підтримка проведення інформаційних кампаній локальними громадськими організаціями в Вінницькій та Хмельницькій областях (інформаційні кампанії мають відповідати пріоритетним напрямкам діяльності організацій).

Головним завданням конкурсу міні-грантів є: надати можливість організаціям, що працюють на локальному рівні максимально розповсюдити інформацію про свою роботу серед місцевої громади та потенційних клієнтів послуг громадської організації, а також сприяти ширшому залученню місцевих громад в діяльність локальних громадських організацій.
Пріоритет надаватиметься проектам, які :
• передбачають залучення інших громадських організацій регіону (міста, району, області);
• сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів та формування сталих мережених об’єднань;
• спрямовані на розвиток громадянської активності в територіальних громадах;
• носять соціальну спрямованість;
• передбачають максимальне залучення багатьох громадських організацій;
• матимуть довготривалі результати.

Заявки приймаються від:
• зареєстрованих відповідно до чинного законодавства України локальних громадських організацій, які діють у Вінницькій та Хмельницькій областях.

Максимальний розмір міні-гранту, що надається проекту-переможцю - гривневий еквівалент 700 доларів США по комерційному курсу на міжбанківській валютній біржі на момент подачі заявки (організація, що подає заявку на конкурс, повинна забезпечити не менше 25% бюджету проекту власним внеском, або внеском своїх партнерів).

Не розглядатимуться проекти:
• політичних та релігійних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також комерційних структур;
• які передбачають отримання прибутку;
• підтримані іншими спонсорами;
• подані пізніше кінцевого терміну прийняття заявок (10 вересня 2009 року);
• проекти подані без дотримання аплікаційної форми та відповідних додатків;
• у яких розмір фінансової підтримки, що запитується, перевищує максимально допустимий розмір.

Проекти мають починатися не раніше 15 вересня 2009 р. і закінчуватися не пізніше 30 грудня 2009 р. (закінченням реалізації проекту вважається прийняття організаторами конкурсу звіту про його реалізацію)
Кінцевий термін подання проектів – 10 вересня 2009 р. (дата подання документів визначається відповідно до поштового штемпеля на конверті)
Заявка на ґрант оформлюється відповідно до Аплікативної форми (додається) та повинна надсилатись поштою в 2 примірниках українською або російською мовою, а також копію проекту надсилати на електронну пошту: strela@svitonline.com
Проекти надсилати поштою: Вінницький обласний комітет молодіжних організацій, а\с 2889, м Вінниця-27, індекс - 21027 (з позначкою, “Конкурс міні-ґрантів”)

Розгляд пропозицій здійснюється:
• незалежною комісією експертів.
• отримані конкурсні заявки, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

Про позитивний розгляд конкурсної заявки організатори повідомляють письмово та призначають дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.
Форма заявки прикріплено до цього оголошення, також її можна отримати, звернувшись по нижче наведених координатах:

Гижко Наталія – керівника проекту
тел.: 8(066) 731-35-69
 8(0432) 69-87-59
e-mail: strela@svitonline.com
та
Лотоцька Валентина – асистента керівника проекту
 8(097) 776-25-00

Автор : Вінницький обласний комітет молодіжних організацій

Категорія: 

Опитування

Подобається оновлений сайт?

Лічильники